.

.

Тренди на Жените Накит Поставите Булчински Свадба, Матурска Кристал Кристал Ѓердан & Earring Злато-Боја Ѓердани Обетки 18inch B3424

Тренди на Жените Накит Поставите Булчински Свадба, Матурска Кристал Кристал Ѓердан & Earring Злато-Боја Ѓердани Обетки 18inch

DEN 288.00
DEN 479.04
-40 %

Износ
Во продавницата.

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др. Нашите главни производи природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина. Тренди на Жените Накит Поставите Булчински Свадба, Матурска Кристал Кристал Ѓердан & Earring Злато-Боја Ѓердани Обетки 18inch B3424 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки ѓердан
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
b3424
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит сет
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди Моден Стил
Материјал:
бакарни легури
боја:
Сребрена боја,Боја на Злато
Должина:
About 18inches
Пол:
Жените Дама Девојки
Pendant & Обетки Големина:
За 7mm
Објектот вклучувајќи:
ѓердан и обетки
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Партија

Слични предлози