.

.

Топла продажба Бесплатен Превозот>>сина камен Earring Хривнија ѓердан/Pendant Поставува

Топла продажба Бесплатен Превозот>>сина камен Earring Хривнија ѓердан/Pendant Поставува

DEN 844.00
DEN 1055.04
-20 %

Износ
Во продавницата.


НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Ви благодариме за вашето разбирање и среќен купување
Повратни информации
Јас сум еден secrious и чесен бизнисмен . се надевам дека секој клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . јас ќе одам низ моите повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате . ( остави негативни повратни информации не може да го реши проблемот ) , ако има било какви прашања , само контактирајте ме , јас ќе ви помогне, обидете се што е во моја моќ . Најдобри желби .

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Jade
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
ААА

Слични предлози