.

.

Lureme Време Гем Серија Гроздобер Волкот Pendant Ѓердан Студ Обетки Шупливи Цвет Алка Накит Сетови

Lureme Време Гем Серија Гроздобер Волкот Pendant Ѓердан Студ Обетки Шупливи Цвет Алка Накит Сетови

DEN 249.00
DEN 383.52
-35 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
Lureme
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
09000632
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+1 парче алка+1 пар обетки
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози