.

.

11 styleds Висок квалитет кристално бела цвеќиња невестата headdress три одговараат девојки накит сетови свадба Круна + Ѓердан + Обетки

11 styleds Висок квалитет кристално бела цвеќиња невестата headdress три одговараат девојки накит сетови свадба Круна + Ѓердан

DEN 981.00
DEN 1032.48
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
HM-03
Број На Модел На:
F95
Накит Сетови Тип:
Обетки/Хривнија
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
LONUXN
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Метал
Обликотшема:
самовила

Слични предлози