.

.

Bangrui Мажите Синџир Ѓердан Поставете Големо Трендовски Жолта Боја 6MM Foxtail Синџир Ѓердан Пол машки Накит

Bangrui Мажите Синџир Ѓердан Поставете Големо Трендовски Жолта Боја 6MM Foxtail Синџир Ѓердан Пол машки Накит

DEN 230.00
DEN 230.40
-0 %

Износ
Во продавницата.

Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се задоволни цело време, па искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.товарни Цел≥5 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail. Или замена на предметот за вас.Купувачот одговара за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности. Ние ќе се справи со рефундирање во 3 работни дена кога ќе се добијат информации од вас.
Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 20-50 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на пратката. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена во нормално време. Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.Никел слободни и да Доведе слободни. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Понекогаш Воздухопловната може да пропушти некои пакети, ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект. Време На Испорака :
1. Меѓутоа, ние секогаш ќе ви даде заслуженото позитивни повратни информации дури и ние не може да се добие истиот.Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.

За производот

Метална боја:
21cm Нараквица, 60cm Ѓердан, Нараквица Синџир сет
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Nekclace&Хривнија
Број На Модел На:
400101003
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите',Мажи,Унисекс
Бренд Име:
Bangrui
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Дувачкиот
боја:
18K/24K Злато Позлатен
обложено:
вакуум позлата
Гаранција:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
Жолто Злато Позлатен 6MM Foxtail Синџир Ѓердан Пол машки Накит
is_customized:
Yes
Ширина:
10mm
Должина:
B
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични предлози