.

.

Висок степен на свадба накит женски едноставна циркон Свадба Ѓердан Обетки Поставите Свадба се облекуваат за вечера со додатоци

Висок степен на свадба накит женски едноставна циркон Свадба Ѓердан Обетки Поставите Свадба се облекуваат за вечера со додатоци

DEN 3526.00
DEN 3711.84
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
LONUXN
Метали Тип:
Никој
Накит Сетови Тип:
Обетки/Хривнија
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Свадба
Обликотшема:
самовила
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
HM-03
Број На Модел На:
F95
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
синџир материјал:
Цирконот/дијамант
Синџир Стил:
Други
дизајн:
Фабрика цвеќиња
Стил:
Јапонија и Јужна Кореја
Без разлика дали или не да се донесе пад:
No
Дали слоеви:
No
Без разлика дали на самото место:
место

Слични предлози