.

.

Моден Свадба Јасно Кристал Кристал Дубаи Накит Поставите Невести Деверуша Матурска Партија Сребро Позлатен Ѓердан Обетки Поставите Дама

Моден Свадба Јасно Кристал Кристал Дубаи Накит Поставите Невести Деверуша Матурска Партија Сребро Позлатен Ѓердан Обетки Поставите

DEN 542.00
DEN 678.24
-20 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки
Повод:
Ангажирање
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
chaoyite
Број На Модел На:
L001097*27

Слични предлози