.

.

Децата прво накит Принцеза подарок слатка Пеперутка Девојка бисер ѓердани хривнија прстен уво клип дете одговараат на

Децата прво накит Принцеза подарок слатка Пеперутка Девојка бисер ѓердани хривнија прстен уво клип дете одговараат на

DEN 990.00
DEN 1041.60
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
LONUXN
Метали Тип:
сребро позлатен
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Повод:
Свадба
Обликотшема:
самовила
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
HM-03
Број На Модел На:
F95
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
синџир материјал:
Други
Синџир Стил:
Круг мушка синџир
pendant материјал:
Други
дизајн:
/ пеперутка/dragonfly инсекти
Стил:
Јапонија и Јужна Кореја
Без разлика дали или не да се донесе пад:
Дали
место:
место

Слични предлози