.

.

11 стилови невестата три одговараат на бели кристали со висок квалитет ѓердан + обетки + круна headdress свадба накит сетови брак

11 стилови невестата три одговараат на бели кристали со висок квалитет ѓердан + обетки + круна headdress свадба накит сетови

DEN 1023.00
DEN 1077.12
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
HM-03
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
F95
Накит Сетови Тип:
Обетки/Хривнија
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
LONUXN
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
самовила

Слични предлози