.

.

ACZUV Најновите Африкански Монистра за Свадба Зелено Злато Кристал AB Нигериската Накит Поставите Ѓердан и Обетки C3F006

ACZUV Најновите Африкански Монистра за Свадба Зелено Злато Кристал AB Нигериската Накит Поставите Ѓердан и Обетки C3F006

DEN 3084.00
DEN 6047.52
-49 %

Износ
Во продавницата.


Предмети Опис : цената е за еден сет. ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопствени-направи модели, поздрави развој на слики Советодавни. Може да се направи клиентите големина и боја. Ние ги доставуваме африкански корални монистра, кристалните зрнца, тиркизна и монистра, камен монистра, пластични бисер монистра, стаклени монистра, накит сетови за нигериската традиционална свадба, свадба накит сет. може да се користи нигериската triditional свадба, годишнина, свадба, роденден, а исто така може да се користи да се облекуваат колокација. За Превозот : бесплатен превозот воздух пост парцели околу 15-35days., во Канада, Бразил повеќе денови околу 40-60days.
ако сакате брзо може да изберете локација за подигнување на превозот.треба плаќаат екстра DHL такса 18$.
повеќе од 100$ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL после испратите 3-7days.
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Повратни информации :
Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации . Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Повод:
Свадба
Пол:
Жени,љубовници',Девојки,Унисекс
Бренд Име:
aczuv
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
C3F006
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки хривнија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Мушка големина:
6mm Кристал и 2mm Стаклени Монистра
Ѓердан Прв Ред Должина:
18 инчи
хривнија должина:
8inches
Дали да се прифати обичај:
Yes

Слични предлози