.

.

FYM Бренд Популарни се Зголеми Златна боја Свадба Накит во Собата за Жените Multicolor ААА Кубни Циркон Pendant Ѓердан & Обетки FYMJS0118

FYM Бренд Популарни се Зголеми Златна боја Свадба Накит во Собата за Жените Multicolor ААА Кубни Циркон Pendant Ѓердан & Обетки

DEN 176.00
DEN 345.60
-49 %

Износ
Во продавницата.


Име : FYM Бренд Популарни се Зголеми Златна боја Свадба Накит во Собата за Жените Multicolor ААА Кубни Циркон Pendant Ѓердан & Обетки FYMJS0118 Материјал : Бакар + ААА Кубни Циркон + Зголеми Златна боја Синџир Тип : Линк Синџир Големина : ве молиме видете ја сликата Накит S ets Тип : Ѓердан/Обетки Овој накит спогодба со еу env ironmental барање Носи Повод : Жени,свадба,свадба,Девојки подарок,Годишнина, Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка

Превозот Политика 1.Цел 2. Цел>$7, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet (на САД) за 7-45 дена испорака; 3.Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPS-от, FEDEX, DHL, ARAMEX. (за делот земји) за 3-10 дена за испорака.
Врати/Refun ***Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Кога ќе се покаже на слики за нас, ние ќе ја или враќање на пари за вас. ***За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена со во 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање. Ако замена не е достапно, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации . ***Ви благодариме за даде 5 ѕвезди повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. ***Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. ***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Ѓердан + 1 Пар обетки Обрачот
Бренд Име:
FYM
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
FYMJS0118
Повод:
Свадба
Пол:
љубителите',Жени,Унисекс
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жените, Девојка, Дама
фабрика:
Yes
Повод:
Свадба / Божиќ Подарок / Ангажирање / Роденден / Партија
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
позлата:
Роуз Златна Боја
боја:
multicolor
Pendant Ѓердан & Обетки:
Свадба Накит Сет

Слични предлози