.

.

Пеперутка Езеро Сино Бронзирање Organza Пакување Накит Кеси Мали Пакување Кеси Чиста Organza Торбичка 9x12cm 100pcs/многу Големо

Пеперутка Езеро Сино Бронзирање Organza Пакување Накит Кеси Мали Пакување Кеси Чиста Organza Торбичка 9x12cm 100pcs/многу Големо

DEN 264.00
DEN 287.52
-8 %

Износ
Во продавницата.


Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење :
1. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs.
2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.
3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.
4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
Објектот Количина : 100 компјутери/многу .
Објектот Боја : Езеро Сино .
Објектот Материјали : Organza Tulle Предиво .
Објектот Големина : 9x12cm / 9*12cm .
Објектот Облик : Правоаголник .
Точка БР. : SYH0912008-100 .
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Пеперутка Бронзирање Organza Пакување Накит за Подарок Перница Мали Пакување Кеси Чиста Organza Торбичка 9x12cm 100pcs/многу Големо

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
LUKENI
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
0.9g
Објектот Ширина:
9cm
Производ Карактеристики:
Organza Подарок Накит Пакување Кеси
Објектот Висина:
12cm
Број На Модел На:
9x12cm Organza Свадба Корист Подарок Перница
Organza Подарок Перница Боја:
езеро сино
Organza Подарок Торба Големина:
9*12cm / 9x12cm
Organza Подарок Торба Материјал:
Organza / Tulle / Чиста / Предиво
Organza Подарок Перница Употреба:
Одговара Накит / Зрнца / Чај / Подарок / Бонбони / Слатки Од Пакување
Organza Пакување Кеси За Прилики:
Промоција / Домаќинство / Божиќ / Свадбена / Партија
Organza Кеси Прилагодени:
Прифати Обичај Кеси Големина , Логото Печатење , Примерок Обичај
Organza Кеси Спакуван:
100pcs/многу OPP Пакување Кеси
Organza Кеси За Продажба:
MOQ 100pcs , Фабрика Цена Евтини Продажба , Прифати Пад на Превозот
Organza Кеси Име:
Подарок Пакување Торба / Накит Пошта / Bolsas Regalo / Saco Organza
Saquinho де Organza Место на Потекло:
Yiwu Жеџијанг Во Кина (Копно) ( Фабрика За Рачно Изработени Направени )

Слични предлози