.

.

EMS Бесплатен Превозот Класичната Пристигнување Сребрен Накит Екранот Приказ парична Казна Накит Jade Црн Сомот Прозорец Прикажи Организатор Случаи

EMS Бесплатен Превозот Класичната Пристигнување Сребрен Накит Екранот Приказ парична Казна Накит Jade Црн Сомот Прозорец Прикажи

DEN 6738.00
DEN 7092.96
-5 %

Износ
Во продавницата.


Објектот Фото Големина КОЛИЧИНА Neckfoem 19.5*15*21 1 Earring Носителот 5*5*10 4 Хривнија Носителот 9*10*7 2 Прстен Носителот 4*5*6.5 2 Приврзоци Носителот 8*9*6 2 Накит Substabe 60*35*5 1
Материјал : Црно Кадифе Со Дрво

За производот

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
ТЦ-5626656521
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
26cm
Објектот Должина:
60cm
Објектот Тежина:
3900g
Објектот Ширина:
35cm
Производ Карактеристики:
Сомот
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Слични предлози