.

.

Organza Торба трговија на Големо 100pcs/многу 5x7cm Мини Светло Сина Organza Tull Чиста Bolsa Свадба Подарок Торба Симпатична Накит Пакување Кеси

Organza Торба трговија на Големо 100pcs/многу 5x7cm Мини Светло Сина Organza Tull Чиста Bolsa Свадба Подарок Торба Симпатична

DEN 181.00
DEN 201.60
-10 %

Износ
Во продавницата.


Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs.
100pcs/многу 5x7cm Мини Светло Сина Organza Кеси Свадба Подарок Торба Симпатична Drawable Накит Торба Шарм Прстени, Обетки Пакување Торба Пошта
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 100 Pcs /многу
Точка Бр.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.4 mm
Објектот Useage Одговара Свадба Накит Монистра Шарм Прстени, Обетки Занает Подарок Пакување
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .
Шопинг Процес
За Превозот
1. Ви благодариме! : ).0393 инчен 1 инч=25. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина . Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .
5x7cm Organza Торба 063
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Светло Сина
Објектот Околу Големина
5x7c m (1.

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
6cm
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
0.4g
Објектот Ширина:
5cm
Производ Карактеристики:
Накит Пакување Шарм Прстени, Обетки Бонбони Подарок Торба
Број На Модел На:
5x7cm Organza Торба 063
Бренд Име:
MISSDEAR
Големина:
5x7cm (1.96x2.75)
боја:
Светло Сина
Материјал:
organza
Користат за :
Накит Наоди Монистра Шарм Обетки Прстен Бонбони Подарок Пакување
Обичај Цел:
Прифати (bolsas de regalo)
торба стил:
Накит Торба Earring Торба Прстен Бонбони Торба Подарок Торба Шарм Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Бои Ние Продаваме:
Бела,Црна,Сина,Црвена,Розева Боја,Златна,Жолта,Зелена,Кафе,Шампањ...

Слични предлози