.

.

50pcs Мали Природна Боја од Јута Вреќа 7*9cm Симпатична Drawstring Подарок Торба Свадба Употреба Sachet Складирање Шарм Накит Пакување Кеси Лен

50pcs Мали Природна Боја од Јута Вреќа 7*9cm Симпатична Drawstring Подарок Торба Свадба Употреба Sachet Складирање Шарм Накит

DEN 539.00
DEN 648.96
-17 %

Износ
Во продавницата.

Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ви благодариме! : ).Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.54")
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0.
50pcs/многу 7x9cm природна боја од Јута Вреќа Мали Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Лен Торба Шарм Обетки Накит Пакување Торба Пошта
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 50 Pcs /многу
Точка Бр.
7x9cm од Јута Вреќа 051
Објектот Материјали
Јута
Главната Боја
Природна Боја
Објектот Околу Големина
7x9c m (2.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.4 mm
Објектот Useage Одговара Свадба Накит Монистра Шарм Занает Чај Обетки Прстени Бонбони Подарок Пакување
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката . Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
4.8g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
Накит Пакување Шарм Обетки Прстен Монета Бонбони Подарок Торба
Број На Модел На:
7x9cm од Јута Вреќа 051
Бренд Име:
MISSDEAR
Големина:
7x9cm (2.75x3.54)
боја:
Природна Боја
Материјал:
јута
Користат за :
Накит Додатоци Шарм Монистра, Обетки Прстени Бонбони Подарок Пакување
прилагодено лого:
Прифати Логото Печатење (bolsas de regalo)
торба стил:
Мали Накит Торба Шарм Торба Свадба Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Вреќи Ние Продаваме:
Organza Торба,Сомот Торба,Памук Торба

Слични предлози