.

.

Organza Торба трговија на Големо 100pcs/многу 5x7cm Мини Сива Organza Tull Чиста Bolsa Свадба Подарок Торба Симпатична Накит Пакување Кеси

Organza Торба трговија на Големо 100pcs/многу 5x7cm Мини Сива Organza Tull Чиста Bolsa Свадба Подарок Торба Симпатична Накит

DEN 181.00
DEN 201.60
-10 %

Износ
Во продавницата.

За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.0393 инчен 1 инч=25. Ви благодариме! : ).За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .75")
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .4 mm
Објектот Useage Одговара Свадба Накит Монистра Шарм Прстени, Обетки Занает Подарок Пакување
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
6cm
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
0.4g
Објектот Ширина:
5cm
Производ Карактеристики:
Накит Пакување Шарм Прстени, Обетки Бонбони Подарок Торба
Број На Модел На:
5x7cm Organza Торба 062
Бренд Име:
MISSDEAR
Големина:
5x7cm (1.96x2.75)
боја:
сива
Материјал:
organza
Користат за :
Накит Наоди Монистра Шарм Обетки Прстен Бонбони Подарок Пакување
Обичај Цел:
Прифати (bolsas de regalo)
торба стил:
Накит Торба Earring Торба Прстен Бонбони Торба Подарок Торба Шарм Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Бои Ние Продаваме:
Бела,Црна,Сина,Црвена,Розева Боја,Златна,Жолта,Зелена,Кафе,Шампањ...

Слични предлози