.

.

Мали Drawstring од Јута Вреќа 7*9cm Симпатична Подарок Торба Свадба Употреба Sachet Складирање Шарм Накит Додатоци Пакување Кеси Лен

Мали Drawstring од Јута Вреќа 7*9cm Симпатична Подарок Торба Свадба Употреба Sachet Складирање Шарм Накит Додатоци Пакување Кеси

DEN 122.00
DEN 135.84
-10 %

Износ
Во продавницата.

Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.54")
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Ви благодариме! : ). Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина . Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
7x9cm од Јута Вреќа 032
Објектот Материјали
Јута
Главната Боја
Црна
Објектот Околу Големина
7x9c m (2. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.
10pcs/многу 7x9cm црна боја Јута Вреќа Мали Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Лен Торба Шарм Обетки Накит Пакување Торба Пошта
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 10 Pcs /многу
Точка Бр. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
4.8g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
Накит Пакување Шарм Обетки Прстен Монета Бонбони Подарок Торба
Број На Модел На:
7x9cm од Јута Вреќа 032
Бренд Име:
MISSDEAR
Големина:
7x9cm (2.75x3.54)
боја:
Црна
Материјал:
јута
Користат за :
Накит Додатоци Шарм Монистра, Обетки Прстени Бонбони Подарок Пакување
прилагодено лого:
Прифати Логото Печатење (bolsas de regalo)
торба стил:
Мали Накит Торба Шарм Торба Свадба Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Вреќи Ние Продаваме:
Organza Торба,Сомот Торба,Памук Торба

Слични предлози