.

.

13*18cm 50pcs Пурпурна од Јута Вреќа Свадба Подарок торба Drawable Накит Торба Корист Бонбони Види Шарм Пакување Торба Пошта

13*18cm 50pcs Пурпурна од Јута Вреќа Свадба Подарок торба Drawable Накит Торба Корист Бонбони Види Шарм Пакување Торба Пошта

DEN 1187.00
DEN 1430.40
-17 %

Износ
Во продавницата.

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
50pcs/многу 13*18cm пурпурна боја од Јута Вреќа Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Лен Торба Козметика, Накит Пакување Торба Пошта
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 50 Pcs /многу
Точка Бр.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.4 mm
Објектот Useage Одговара Свадба Накит Монистра Шарм Хривнија Види Занает Чај Бонбони Подарок Пакување
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.0393 инчен 1 инч=25. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs.

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
15.5cm
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
14g
Објектот Ширина:
13cm
Производ Карактеристики:
Накит Пакување Шарм Обетки Хривнија Види Јатчесто Овошје Бонбони Подарок Торба
Број На Модел На:
13x18cm од Јута Вреќа 026
Бренд Име:
MISSDEAR
Големина:
13x18cm (5.11x7.08)
боја:
Виолетова
Материјал:
јута
Користат за :
Накит Наоди Шарм Хривнија Види Сапуни Бонбони Подарок Пакување
прилагодено лого:
Прифати (bolsas de regalo)
торба стил:
Накит Торба Бутик Торба Свадба Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Вреќи Ние Продаваме:
Organza Торба,Сомот Торба,Памук Торба

Слични предлози