.

.

Сомот Обетки Прстен Организатор Уво Studs Накит Екранот Стојат Носителот Рек Приказ 6 Бои 22.5*14.5*3cm(L*W*H)

Сомот Обетки Прстен Организатор Уво Studs Накит Екранот Стојат Носителот Рек Приказ 6 Бои 22.5*14.5*3cm(L*W*H)

DEN 236.64

Износ
Во продавницата.


Спецификации :
Материјал : Иверица, сомот
Боја : Црна/бела/топло розова/red/сива
Должина : Околу 22.5 cm/8.86"
Ширина : За 14.5 cm/5.71"
Максимална : За 3cm/1.18"
Забелешки :
1. Ве молам прости 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
2. Поради различни екранот и друга светлина, слики може да не ги одразуваат вистинските боја на објектот. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред да нарачате.
Вклучени : 1 X Накит Багажник
2017 Топла Продажба, До 15% попуст, САМО 3.71 ДОЛАРИ !!! 22.5*14.5*3 CM (L*W*H) Pls кликнете на сликата за да продавница
Целиот Пет Ѕвезди
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги ,тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек .Ако не беа сосема задоволни,ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
1、Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Бесплатен Превозот,но Не и следење на информации и Подолго времето на чекање(околу 30-45 дена) 2、Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Полнење малку,со следење на infromation и со 25-35 дена времето на чекање. 3、Ако е потребно итно, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да изберете на курирската служба DHL, или ЕМС. Да биде јасно пред да можете да те направи избор и Добредојдовте во мојата продавница повторно. 1、Како за трговија на големо и пад на превозот? Трговија на големо и dropshiping се и добредојдени. Ако поставите масовно наредби, повеќе попуст по контактирајте ме. За пад на превозот, ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. 2、Каде е мојот производ сега? Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за вашиот следење на информации, понекогаш е потребно повеќе време, повеќе отколку што се очекуваше, бидејќи тоа е меѓународен бизнис, ние треба повеќе време да се расчисти Обичај. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање однапред! Ние ќе брод вашата производ од 1-5 дена во моментот кога ќе заврши исплатата 3、Како да се добие повеќе попуст? Ние имаме различни активности во еден месец. Можете да добиете во мојата продавница да знаете повеќе информациите кои и да се вашите ексклузивна забава. Кликнете на линкот подолу за да добиете повеќе попуст : Предлог : Штом поставување на цел, целосно го во половина час, така што можеме да го испратам до тебе, во прв пат.

За производот

Големина:
S
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
14.5cm
Бренд Име:
JOCESTYLE
Објектот Должина:
22.5cm
Производ Карактеристики:
Прикажува
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
200g
Објектот Дијаметар:
0inch
Број На Модел На:
127386
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Материјал:
кожа
Материјал:
Иверица+сомот
боја:
Црна,бела,топла розова,црвена,сива
Големина:
22.5*14.5*3cm(L*W*H)
Тежина:
About 200g

Слични предлози