.

.

Doreen Кутија Сомот Накит Кеси Drawstring Црн Правоаголник(Искористен Простор:10.5x10cm)11.5 cm x 10cm,10 Компјутери 2017 нови

Doreen Кутија Сомот Накит Кеси Drawstring Црн Правоаголник(Искористен Простор:10.5x10cm)11.5 cm x 10cm,10 Компјутери 2017 нови

DEN 223.00
DEN 278.40
-20 %

Износ
Во продавницата.

Doreen Кутија Сомот Накит Кеси Drawstring Црн Правоаголник(Искористен Простор : 10.5x10cm)11.5 cm x 10cm,10 Компјутери Материјал Сомот Големина Приближно : 11.5 cm x10cm(4 4/8" x3 7/8")
Дупка големина : /
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Црна Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не. B74894 Забелешка. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.
Добредојдовте на Нашата Продавница~~
- Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа работно време. Ви благодариме за вашата поддршка!
- Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .
Ако има било какви промени на адресата, ве молиме пред да се брод парцела.
Сите нарачки Бесплатен Превозот . Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и
лошите временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
- Плаќање
Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер,
Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto, итн . Плаќање од страна на Зачувам е безбедно.
Ние продавачот само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени".
- Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши дека пред да замине ни негативни повратни информации.
Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
- По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.

За производот

Бренд Име:
Doreen Кутија
Број На Модел На:
B74894
Материјал:
Ткаенини
Објектот Тежина:
50g
Производ Карактеристики:
Торбичка
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Слични предлози