.

.

Бесплатен Превозот Црн Сомот Ѓердан Pendant Екранот Носителот Накит Екранот Стојат 15*8.5*22cm

Бесплатен Превозот Црн Сомот Ѓердан Pendant Екранот Носителот Накит Екранот Стојат 15*8.5*22cm

DEN 547.00
DEN 575.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Бесплатен Превозот Црн Сомот Ѓердан Pendant Екранот Носителот Накит Екранот Стојат 15*8.5*22cm
Опис Ѓердан Екранот Носителот Големина 15 CM* 8.5 CM*22 СМ (Висок) Материјал Дрво/ Сомот Боја Црна Тежина 220g Пакет 1 компјутер
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас
Можеби ви се допаѓа ова
торба

За производот

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
Т-98744910
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
22cm
Објектот Должина:
15cm
Објектот Тежина:
230g
Објектот Ширина:
8.5cm
Производ Карактеристики:
Сомот
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Слични предлози