.

.

Кафе СТП Leatherette Накит Екранот се Види Носителот Хривнија&Алка Перница Види Кутија Перница Висок Квалитет

Кафе СТП Leatherette Накит Екранот се Види Носителот Хривнија&Алка Перница Види Кутија Перница Висок Квалитет

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Кафе СТП Leatherette Накит Екранот се Види Носителот Хривнија&Алка Перница Види Кутија Перница Висок Квалитет
Опис Види Перница Големина(L*W*H) 18*8*5/9*8*5/8.5*5*3cm Материјал СТП Leatherette Боја на Кафе Нето Тежина 150g Пакет 4pcs/многу
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

За производот

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
J-65112013
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
150g
Објектот Ширина:
8cm
Производ Карактеристики:
кожа
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Слични предлози