.

.

Трговија на големо 50pcs Животинско серија Тибетански сребро Pendant Легура DIY Модна шарм Хривнија Ѓердан Накит Додатоци js1252

Трговија на големо 50pcs Животинско серија Тибетански сребро Pendant Легура DIY Модна шарм Хривнија Ѓердан Накит Додатоци js1252

DEN 192.00
DEN 273.60
-30 %

Износ
Во продавницата.


Answer : ___________________________ Note :
Материјал : цинк легура
Боја : Тибетската сребро.
Потекло : Кина
Големина : Види производ слики
Таму може да биде боја разлика, затоа што секој човек екранот е различна

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
1
Број На Модел На:
1
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YEPENGFEI
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
1g
Објектот Висина:
1inch

Слични предлози