.

.

бесплатен превозот 100Pcs 16mm Сребро позлатен рамки прстен ќорци со исечок бенд, олово, Прилагодливи грб со стакло свет, изнаоѓање

бесплатен превозот 100Pcs 16mm Сребро позлатен рамки прстен ќорци со исечок бенд, олово, Прилагодливи грб со стакло свет, изнаоѓање

DEN 1256.00
DEN 1322.40
-5 %

Износ
Во продавницата.

98 /многу
200 парчиња / многу
200pcs/многу 12mm Празно Фах Подлога Прилагодливи Прстен База (10мм/12mm/14mm/16mm/18mm/20mm во акции) freeshipping US$ 48.
Материјал : метал позлатен (како на сликата покажува)
можеме да ви понудиме услуга dropshipping
ние имаме многу стил ги следат слики шоу .Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
16mm внатрешна кол променливи во големина DIY алуминиумски додатоци позлатен ailver гроздобер прстени база CPAM слободни 100pcs/многу
Големина : 12mm /14mm/ 16mm /18mm
ако сакате други големина .98 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу злато позлатен Врвот Топла Европа Stytle 25мм Подлога Празно Хривнија/ Алка Празно Наоди freeshipping US$ 41.98 /многу
100 парчиња / многу
freeshipping 20pcs/многу 18mm Подлога Антички Бронза FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗЕН САД$ 42.98 /многу
20 парчиња / многу
Нов Цвет FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА АЛКА БАЗА ПРАЗНО Наоди 20pcs/многу freeshipping US$ 42.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.98 /многу
20 парчиња / многу
Топла продажба 20pcs/многу Врвот Топла Европа Stytle Пиштол Црна 25mm Кубни Празно Ментално Хривнија/ Алка Празно Наоди freeshipping US$ 41.98 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу Антички Бронза FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗНО Накит Одлуки Наоди US$ 42.98 /многу
20 парчиња / многу
.98 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу 20mm рамен cabochon Дизајн Алка База Празно DIY Хривнија Накит Одлуки Наоди freeshipping US$ 42.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
100pcs/многу 8мм подлога антички бакар љубов Прилагодливи Прстен база Накит Наоди freeshipping US$ 32. ако сакате молам дозволете ми да знам
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.98 /многу
20 парчиња / многу
Топла продажба 20pcs/многу Европа Stytle Пиштол Сребро 25mm Празно Ментално Хривнија/ Алка Празно Наоди за DIY freeshipping US$ 42.98 /многу
20 парчиња / многу
DIY Хривнија Накит Одлуки Наоди Антички Бронза 18mm Подлога Filigree Дизајн Алка База Празен САД$ 42.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Објектот Дијаметар:
0.16cm
Објектот Должина:
0.16cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
0.16cm
Објектот Висина:
0.16cm
Број На Модел На:
16mm

Слични предлози