.

.

10мм Мешан Стил Peonies Цвет Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу (K02828)

10мм Мешан Стил Peonies Цвет Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу (K02828)

DEN 191.52

Износ
Во продавницата.


10мм Мешан Стил Peonies Цвет Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу (K02828)
Материјал : Стакло
Големина : 10мм
Дебелина : 4mm
Количина : 50pcs/многу

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Onebeading
Материјал:
Стакло
Големина:
10mm
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
1cm
Објектот Тежина:
0.4g
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Производ Карактеристики:
стакло cabochon
Број На Модел На:
k02828
Материјал:
Стакло
Големина на:
10мм
Дебелина:
4mm
Количина:
50pcs/многу
is_customized:
Yes

Слични предлози