.

.

Слатка Бел 10pcs 20*73mm(Одговара 18mm кол)Антички сребрен Метални Легури писмо љубов Круг Cabochon Settings Накит Ќорци Шарм A4320

Слатка Бел 10pcs 20*73mm(Одговара 18mm кол)Антички сребрен Метални Легури писмо љубов Круг Cabochon Settings Накит Ќорци Шарм

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Слатка Бел
(10 парчиња/многу) 20*73mm(Одговара 18mm кол) Антички сребрен Метални Легури писмо љубов Круг Cabochon Settings Накит Ќорци Шарм A4320
Точка Бр.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.393 инчен 1 инч=2.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Само треба на слики и примероци. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
A4320
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Големина:
20*73mm(Fit 20mm dia)
Објектот Тежина:
7g
Производ Карактеристики:
cabochon pendant settings
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Објектот Ширина:
7.3cm
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
2cm
Боја :
Античкиот Бронза Антички сребрен Антички злато
Големина :
20*73mm(Одговара 20mm кол)
Количина :
10 pcslot
Парична казна или Моден:
Моден
Позлата:
Античкиот Бронза Позлатен Антички сребрен Позлатен
Место на Потекло :
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични предлози