.

.

Слатка Бел (30 парчиња/многу) КС злато Шупливи Filigree Цвет Шарм Накит Конектори 25*41mm Гроздобер Filigree Накит Шарм D0871

Слатка Бел (30 парчиња/многу) КС злато Шупливи Filigree Цвет Шарм Накит Конектори 25*41mm Гроздобер Filigree Накит Шарм D0871

DEN 211.00
DEN 234.24
-10 %

Износ
Во продавницата.


Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .com
EMS
Околу 5-7 дена
www.393 инчен 1 инч=2. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Слатка Бел (30 парчиња/многу) КС злато Шупливи Filigree Цвет Шарм Накит Конектори 25*41mm Гроздобер Filigree Накит Шарм D0871
Точка Бр. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
D0871
Објектот Количина
30 компјутери /многу
Објектот Материјали
Цинк метални легури(Кадмиум Бесплатно)
Објектот Главно Бои
Античкиот Бронза Мравка ique сребро Антички злато
Објектот Околу Големина
25*41mm
Објектот Форма
Накит Конектори
Мерка Конверзија
1cm=0.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Должина:
4.1cm
Објектот Тежина:
2.5g
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Производ Карактеристики:
накит конектор
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Број На Модел На:
D0871
Боја :
Античкиот Бронза Антички сребрен Антички злато
Големина :
25*41mm
Количина :
30 pcslot
Парична казна или Моден:
Моден
Позлата:
Античкиот Бронза Позлатен Антички сребрен Позлатен
Место на Потекло :
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични предлози