.

.

WT-BC081 Најдобри Злато Electroplated Месинг Синџир Со Циркони Мушка Шарм Месинг Синџир За Снабдување Накит

WT-BC081 Најдобри Злато Electroplated Месинг Синџир Со Циркони Мушка Шарм Месинг Синџир За Снабдување Накит

DEN 3456.00

Износ
Во продавницата.


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-BC081 Најдобри Злато Electroplated Месинг Синџир Со Циркони Мушка Шарм Месинг Синџир За Снабдување Накит
Точка Законик :
WT-BC081
Материјал :
Дувачкиот синџир
ГОЛЕМИНА на :
Околу 2.0 mm дијаметар
Боја :
Роуз злато/црна пиштол / Античкиот месинг/Сребрена/Злато боја на располагање
Заврши :
24k вистински злато electroplated на камен остро
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
5 метри
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com

За производот

Големина:
M
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
WKT
Објектот Дијаметар:
2inch
Производ Карактеристики:
Тренди
Објектот Тежина:
100g
Објектот Висина:
2inch
Објектот Ширина:
2cm
Број На Модел На:
WT-BC081
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Должина:
2inch
Материјал:
Дувачкиот
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Слични предлози