.

.

хривнија ѓердан материјал DIY челик синџир додатоци Накит делови месинг синџир/1.6 MM SMB1010

хривнија ѓердан материјал DIY челик синџир додатоци Накит делови месинг синџир/1.6 MM SMB1010

DEN 264.00

Износ
Во продавницата.


Реден Број : 5m/многу
Предмет БР. : SMB1010
Објектот Matetials : месинг
Главната Боја : повеќе
Објектот Големина : 1.6 mm(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
SMB1010
Бренд Име:
Beadalon
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
0.16cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Синџири
Количина:
5M
Големина:
1.6mm
боја:
повеќе
is_customized:
Yes

Слични предлози