.

.

30pcs Накит Наоди Антички Сребрен Двојно Дупки Шарм Лизгачот Spacer За 3мм Круг Кожа Кабли

30pcs Накит Наоди Антички Сребрен Двојно Дупки Шарм Лизгачот Spacer За 3мм Круг Кожа Кабли

DEN 190.00
DEN 215.52
-12 %

Износ
Во продавницата.


Сите елементи се произведени од нас поседува,Ние може да ви обезбеди снабдување со извор,Ако Сакате Да трговија на Големо,ве Молиме Контактирајте Со Мене Однапред,јас сум Прикачите Решетки Значење За Вашата е-Пошта.И Ќе Се Добие Добар Попуст.Мојата Идеја Е "Клиентот Е Бог". Количина : 30 парчиња изолација ( не вклучуваат кожа шоу во слики ) Материјал : Алуминиум Боја : Антички Сребрен Позлатен Големина : 7.5x6mm Дупка Големина : Прибл.3мм (Одговара 3мм Круг кожа мозок ) Облик : Тркалезна Конверзија : 1 инч = 25.4 mm = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инчен
Повеќе Предмети Ве Молиме Кликнете Тука

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Број На Модел На:
Накит фитинзи
Објектот Висина:
0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Лизгачот Изолација
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Бренд Име:
LEZAM
Објектот Должина:
0cm
боја:
Антички Сребрен
Дупка со ГОЛЕМИНА:
3мм
Големина:
7.5x6mm

Слични предлози