.

.

50pcs Висок Квалитет Врежан Срцето Шарм За Нараквици & Ѓердан Врска Мода Жените Накит Материјали за Правење

50pcs Висок Квалитет Врежан Срцето Шарм За Нараквици & Ѓердан Врска Мода Жените Накит Материјали за Правење

DEN 1338.00
DEN 1439.04
-7 %

Износ
Во продавницата.


Злато Боја Срце Облик Шарм DIY Наоѓање
Монистра, Големина : 0.5~0.6 мм Дијаметар
Срцето Големина : Прибл 6x6mm
Сите предмети се Зголеми , ве молиме да забележите реалноста цена . Ви благодариме
Материјал : Бакар Со Злато, Обложено
САД $ 63.78 /многу US $ 46.85 /многу US $ 28.86 /парче US $ 38.68 /многу US $ 47.57 /многу
САД $ 10.65-11.80 /парче US $ 42.85 /многу US $ 21.98 /парче US $ 48.85 /многу US $ 36.85-44.60 /многу

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Ainicin
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Објектот Должина:
2cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
12g
Објектот Ширина:
0.8cm
Производ Карактеристики:
diy наоди
боја :
Злато
is_customized:
Yes
Шарм:
Срцето

Слични предлози