.

.

Трговија на големо 2MM накит затворач hummer затворач Ѓердан Јаже восок Кожа Кабелот црна ѓердан lanyard pendant канапи 50pcs/многу Слободни

Трговија на големо 2MM накит затворач hummer затворач Ѓердан Јаже восок Кожа Кабелот црна ѓердан lanyard pendant канапи 50pcs/многу

DEN 575.52

Износ
Во продавницата.


детали за производот
восок кабелот ca : мерење нето јаже долго 45см околу две страни string тока е околу 1.5 cm , 5cm право-и-остави спроведен со продолжување на синџирот , со дијаметар од 1,5 mm , јаже таписерии изработка , површината серпентина шема притискање имаат квалитет сјај , детали од парична казна изработка , substring квалитет соодветен за додатоци

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.2cm
Бренд Име:
YWMZCN
Објектот Ширина:
0.15cm
Производ Карактеристики:
приврзоци кабли
Објектот Должина:
45cm
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
sz070502
Материјал:
восок јаже

Слични предлози