.

.

Нови 100pcs мода светла сребро цвеќиња Шарм Pendant се вклопи во Европската Ѓердан&Алки DIY Метален Накит Наоди JC728

Нови 100pcs мода светла сребро цвеќиња Шарм Pendant се вклопи во Европската Ѓердан&Алки DIY Метален Накит Наоди JC728

DEN 276.00
DEN 388.80
-29 %

Износ
Во продавницата.

Ние вредност, секој клиент.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.80 /многу
250 парчиња / многу
180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 11. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.50 /многу
70 парчиња / многу
Ние сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн.40 /многу
160 парчиња / многу
100pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.90 /многу
180 парчиња / многу
160pcs Гроздобер Шарм Стебло лист Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.
2 Ние сме, исто така, регрутирање производи distriuber од светот,Ние ќе ви понуди разумна цена и pls kinldy контактирајте не доколку сте заинтересирани во нашите производи. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.70 /многу
20 парчиња / многу
120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.20 /многу
120 парчиња / многу
60pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. освен ако тоа не е наша грешка,се надевам дека ќе може да се разбере
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ако стоките имаат било каков проблем. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).90 /многу
100 парчиња / многу
20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
светла сребро.
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Околу Големина:
18*16*2mm
дупка кол:
2mm
is_customized:
Yes
Модел:
Ѓердан,Шарм,Декоративни,Додатоци,Украс
Парична казна или Моден:
Моден
Тема:
Дизајн,модел,DIY,Подарок
Пол:
Унисекс
Стил:
Цвеќиња

Слични предлози