.

.

30pcs два боја Метал Камео Цвеќиња Filigree 26*29mm(Одговара 12mm кол) Круг Cabochon Pendant Поставување Накит Празно Наоди D0863

30pcs два боја Метал Камео Цвеќиња Filigree 26*29mm(Одговара 12mm кол) Круг Cabochon Pendant Поставување Накит Празно Наоди D0863

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Само треба на слики и примероци.
копното.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети . Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.393 инчен 1 инч=2.
D0863
Објектот Количина
30 компјутери /многу
Објектот Материјали
Цинк метални легури(Кадмиум Бесплатно)
Објектот Главно Бои
Античкиот Бронза Мравка ique сребро Антички злато
Објектот Околу Големина
26*29 mm(Одговара 12mm кол)
Објектот Форма
Cabochon Pendant Settings
Мерка Конверзија
1cm=0.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
30pcs два боја Метал Камео Цвеќиња Filigree 26*29mm(Одговара 12mm кол) Круг Cabochon Pendant Поставување Накит Празно Наоди D0863
Точка Бр.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
cabochon pendant settings
Број На Модел На:
D0863
Објектот Висина:
2.6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Објектот Тежина:
2.3g
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Објектот Ширина:
2.9cm
Боја :
Античкиот Бронза Антички сребрен Антички злато
Големина :
26*29mm(Одговара 12mm кол)
Количина :
30 pcslot
Парична казна или Моден:
Моден
Позлата:
Античкиот Бронза Позлатен Антички сребрен Позлатен
Место на Потекло :
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични предлози