.

.

пеперутка круг cabochon линк конектор дизајн на Измешани стилови 15pcs EF2515-2517

пеперутка круг cabochon линк конектор дизајн на Измешани стилови 15pcs EF2515-2517

DEN 408.00

Износ
Во продавницата.


ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 25*20mm ВНАТРЕШНА ГОЛЕМИНА : 12mm дупка 3мм
БОЈА : Мешани (темно злато/antiqued бронза/тибетската сребро)
Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч
Материјал : цинк легура метали (олово бесплатно)
АКО НЕ ВИ ТРЕБА СЕ МЕША,ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ НИ ОНА ШТО ВИ ТРЕБА КОГА ЌЕ ГО КУПИТЕ.Ви БЛАГОДАРИМЕ!
Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.
* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични предлози