.

.

Топла продажба на кристали метал снегулка flatback декоративни копчето Мобилен телефон DIY украси додатоци

Топла продажба на кристали метал снегулка flatback декоративни копчето Мобилен телефон DIY украси додатоци

DEN 768.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Промет На Големо Со Нов Дизајн
Број На Модел На:
EB170929B
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
Jeheu
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
5g
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0inch
Накит Наоди Тип:
Копче
Име:
метал снегулка flatback декоративни копчето
Големина:
28mm APPROX,
боја:
Сребро.
MOQ:
30pcs
Материјал:
Цинк легура+Камења
Задниот крај:
Flatback
Еко-пријател материјал:
Цинк легура + Камења

Слични предлози