.

.

Diy Монистра, Бронзени Легури Срца Монистра Одговара Европа Монистра Нараквици Накит Наоди 30pcs T686

Diy Монистра, Бронзени Легури Срца Монистра Одговара Европа Монистра Нараквици Накит Наоди 30pcs T686

DEN 230.40

Износ
Во продавницата.


Diy Монистра, Бронзени Легури Срца Монистра Одговара Европа Монистра Нараквици Накит Наоди 30pcs T686
производ ID : T686
големина : 18*15mm , Дупка со Дијаметар : 3мм
тежина : 1.6 g по парче
количина : ќе добиете 30 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : бронзени (како слика)
квалитет : со Висок квалитет ,доведе слободни ,никел слободни
употреба : Накит Наоди и Компоненти/ парична Казна Накит set /Свадба Подарок /Ѓердан&Pendant / шарм додатоци
1.Се производ фотографии вистински ? Да, Сите слики на екранот се 100% вистински И фотографиите се преземени од себе. но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори. 2.Може ли да користите фотографии на мојот Компании , поединци или продавници ? Да,Дека е во ред ,ние Обезбеди сите производот фотографии 3. Колку долго ќе ја испратите објекти? ние може да се испрати на сите предмети во рок од 1-3 работни дена 4.За Пратката секоја цел е бесплатен превозот цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
5.За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници
6.Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
7. Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
8.Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени. САД $ 4.90 /многу US $ 3.90 /многу US $ 3.90 /многу US $ 4.50 /многу US $ 3.70 /многу US $ 4.90 /многу US $ 3.90 /многу US $ 3.90 /многу

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
goinhot
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Должина:
1.8inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
1.6g
Објектот Ширина:
1.8cm
Објектот Висина:
1.5inch
Производ Карактеристики:
Европа Монистра
Број На Модел На:
diy монистра
Големина:
18*15mm
Тежина:
1.6g
Стил:
Европа Монистра
боја:
гроздобер бронза
Користење на:
Срцата Монистра
Тип На Објект:
diy монистра
Материјал:
Цинк Легура
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
yes

Слични предлози