.

.

20pc Случаен Дизајн Антички Бронза Азбука Шарм Конектори За Накит водење Љубов Веруваат Мир Сон Шарм за DIY Нараквици

20pc Случаен Дизајн Антички Бронза Азбука Шарм Конектори За Накит водење Љубов Веруваат Мир Сон Шарм за DIY Нараквици

DEN 135.00
DEN 172.80
-22 %

Износ
Во продавницата.


Име 20pc/многу Мешан Стил на Античкиот Бронза Азбука Шарм Конектор Најдобар Пријател Љубов Веруваат Мир Сон Шарм за DIY Нараквици F2675
Материјал
Цинк Легура
Тип
конектор шарм
Позлата Боја Антички Бронза
Пакување
20pcs/многу
Забелешка
DIY нараквици и Накит

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Конектори
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
F2675
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Легура
Бои:
античкиот бронза
КОЛИЧИНА:
20pcs/многу
Пакување:
20pcs/opp вреќа
Стил:
шарм конектори
Тип:
шарм конектори европската
дизајн:
Накит Шарм Конектори
Функција:
гроздобер шарм конектори

Слични предлози