.

.

10Pcs Бебе Pacifier Клипови Дрво Цртан филм Слон Моделот на Случаен избор DIY Мешана Боја Симпатична Бебе Soother Clasps 49x19mm

10Pcs Бебе Pacifier Клипови Дрво Цртан филм Слон Моделот на Случаен избор DIY Мешана Боја Симпатична Бебе Soother Clasps 49x19mm

DEN 204.00
DEN 239.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Материјал :
Дрво+Железо
Големина на :
Прибл : 49x19mm Дупка големина : 20x3mm Дебелина : 12mm конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
По Случаен Избор
Количина :
Ќе добиете 10 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Овие предмети се меша по случаен избор,па боја на Pacifier Клипови што сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Дрво
Големина:
J2331
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
is_customized:
Yes

Слични предлози