.

.

Бесплатен Превозот 250pcs Антички Бронза Мушка Крајот Капи Наоди 10x10mm (Одговара на 9-14mm Лежиште) Накит Наоди трговија на Големо J0346*5

Бесплатен Превозот 250pcs Антички Бронза Мушка Крајот Капи Наоди 10x10mm (Одговара на 9-14mm Лежиште) Накит Наоди трговија на

DEN 558.00
DEN 656.64
-15 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница !
Производ функција
Материјал :
Цинк метални легури
Големина на :
Прибл : 10мм x 10мм
Дупка големина : 1mm Дебелина : 5mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Бронза на ѕвонење
Количина :
Ќе добиете 250 Pcs на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Имајте на ум Оваа точка одговара за монистра 9mm-14mm
Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел. Сите производи се води слободна и животната средина-пријателски.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Се сеќавам дека јас сум секогаш во вашата услуга !

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
J0346*5
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
is_customized:
Yes

Слични предлози