.

.

GraceAngie Меша Три Бои 15PCS Легура Гранка рачно изработени Дупки Шарм Накит Наоѓање Додаток Занаети 52*35MM 37993

GraceAngie Меша Три Бои 15PCS Легура Гранка рачно изработени Дупки Шарм Накит Наоѓање Додаток Занаети 52*35MM 37993

DEN 137.00
DEN 268.32
-49 %

Износ
Во продавницата.


100% нов бренд и висок qualiry
Бренд Име : Grace Angie
Карактеристики : Накит Одлуки, рачно изработени шарм за Патент повлекува,Копче за синџири,Rosaries,Виси уметност,Нараквици,Ѓердани,Anklet,Обетки
Материјали : Цинк легура
Големина : 52*35*3мм(прибл.)
Боја : Мешани три бои
Количина : 15pcs/многу
15 PCs во ЕДЕН пакет, Продавница цената е за ЕДЕН пакет
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-10мм грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
GraceAngie
Објектот Тежина:
78g
Производ Карактеристики:
Гранка Додаток
Големина:
52*35*3mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Број На Модел На:
37993-107B-15
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Висина:
3.5cm
Објектот Должина:
5.2cm
Објектот Ширина:
0.3cm
боја:
мешана боја
КОЛИЧИНА:
15pcs
Функција:
Накит Одлуки, Рачно Изработени Занаетчиски,Scrapbooking Собирање,Ѓердан Телефон

Слични предлози