.

.

10Pcs Бебе Pacifier Клипови Дрво Цртан филм Птица Моделот на Случаен избор DIY Мешана Боја Симпатична Бебе Soother Clasps 29x22mm

10Pcs Бебе Pacifier Клипови Дрво Цртан филм Птица Моделот на Случаен избор DIY Мешана Боја Симпатична Бебе Soother Clasps 29x22mm

DEN 204.00
DEN 239.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Материјал :
Дрво+Железо
Големина на :
Прибл : 29x22mm Дупка големина : 20x3mm Дебелина : 12mm конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
По Случаен Избор
Количина :
Ќе добиете 10 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Овие предмети се меша по случаен избор,па боја на Pacifier Клипови што сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Дрво
Големина:
J2335
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
is_customized:
Yes

Слични предлози