.

.

Бесплатен Превозот 50sets Антички Сребрен Тон Жаба Шарм Мушка Капи Поставите 15x9mm Монистра Накит Наоди трговија на Големо J0145*5

Бесплатен Превозот 50sets Антички Сребрен Тон Жаба Шарм Мушка Капи Поставите 15x9mm Монистра Накит Наоди трговија на Големо J0145*5

DEN 542.00
DEN 637.92
-15 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница !
Производ функција
Материјал :
Цинк метални легури(Олово и никел бесплатно)
Големина на :
Прибл : 15x9mm 15x7mm
Дупка големина : 1.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
не сјајна сребрена на ѕвонење(досадна сребрен тон)
Количина :
Ќе добиете 50 Sets на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Имајте на ум Тоа одговара за монистра 8мм-10мм
Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел. Сите производи се води слободна и животната средина-пријателски.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Се сеќавам дека јас сум секогаш во вашата услуга !

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
J0145*5
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
is_customized:
Yes

Слични предлози