.

.

Одговара 20x20mm Плоштадот Pendant Фах Камео/Стакло/Cabochon Рамка рамки Прилагодувања,Цинк Легура Pendant Шарм 20pcs/многу(K02946)

Одговара 20x20mm Плоштадот Pendant Фах Камео/Стакло/Cabochon Рамка рамки Прилагодувања,Цинк Легура Pendant Шарм 20pcs/многу(K02946)

DEN 287.52

Износ
Во продавницата.


Одговара 20x20mm Плоштадот Pendant Фах Светла Silvet/Антички Сребрен/бронза Камео/Стакло/Cabochon Рамка рамки Прилагодувања,Цинк Легура Pendant Шарм 20pcs/многу (K02946)
Материјал : Цинк Легура
Големина : 27.5x22.5mm
Внатрешниот кол : 20x20mm
Дупка големина : 2.8 mm
Боја : Светло Сребрена; Антички Сребрен; Бронза
Количина : 20pcs/многу

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Onebeading
Материјал:
Метал
Големина:
27.5x22.5mm
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Должина:
2cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
3.2g
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
2cm
Производ Карактеристики:
Cameos Settings
Број На Модел На:
K02946
Предмет Тип:
Cameos Settings
Големина на:
27.5x22.5mm
Внатрешниот Кол:
20x20mm
боја:
Светла Сребро; Антички Сребрен; Бронза
Материјал:
Цинк Легура
is_customized:
Yes

Слични предлози