.

.

2 метар/Пакет Сребрен Тон 316L не ' Рѓосувачки Челик најголемиот Дел Накит Синџири Линк Синџир за Изјава Буци Ѓердани Накит Одлуки F3551

2 метар/Пакет Сребрен Тон 316L не ' Рѓосувачки Челик најголемиот Дел Накит Синџири Линк Синџир за Изјава Буци Ѓердани Накит Одлуки

DEN 255.00
DEN 268.32
-5 %

Износ
Во продавницата.

2 метри/пакет Сребрен Тон 316 L не ' Рѓосувачки Челик најголемиот Дел Накит Синџири Линк Синџир за Изјава Буци Ѓердани Накит Одлуки F3551
1)Материјал : Нерѓосувачки Челик
2)Бои : Сребрена На Ѕвонење
3)Должина : 2 метри
4)Количина : 2 метри/Многу
5)Пакување : 2 метри/opp вреќа
6)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, UPS-от, DHL и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да ви понудиме капка превозот услуга. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
8) Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Број На Модел На:
F3551-F3555
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производ Карактеристики:
топката синџир ѓердан
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Наоди Тип:
Синџири
Големина:
as same as the pictures
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
2 meters
Бои:
тон сребро.
КОЛИЧИНА:
2 метри/многу
Пакување:
2 Метри/opp вреќа
Големина:
As same as the picture
Стил:
нерѓосувачки челик ѓердан синџир
Тип:
синџир многу
дизајн:
Линк Синџир
Функција:
diy синџир

Слични предлози