.

.

5mm Златни Метални синџир алуминиум синџир златна боја Нема рѓа diy ѓердан половината синџир прибор за облека 5meters бесплатен превозот

5mm Златни Метални синџир алуминиум синџир златна боја Нема рѓа diy ѓердан половината синџир прибор за облека 5meters бесплатен

DEN 189.60

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница, Ние ќе испратиме производите во рок од 48 работа часа по уплатата.(исклучува кинески празник )
Ако цел помалку од $5 Ние бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,цел над $5 превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Цел над $100 ќе бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/ARMEX/EMS изберете најдобро за испорака за вас
Ако имате голема цел pls контакт со нас и ние ќе ви ги даде најдобра цена
ако сакате да се погледне за друг објект што не најдете во нашата продавница, pls контакт со
Превозот Белешки :
Алуминиум синџир , многу светлина , нема рѓа, погодна за декорација облека ,
Дали половината синџир, декоративни синџир јака , мека алуминиум синџир , во овој дел не е погоден за пакет синџир , не може да носи тежина

За производот

Бренд Име:
GHRQX
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
2.0cm
Објектот Дијаметар:
3.0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
63g
Број На Модел На:
al0255
Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes

Слични предлози