.

.

SUTI 50pcs/многу Чист Бакар Злато-боја Популарни Геометриски Капка Вода Шема Обетки Приврзоци DIY рачно изработени Накит Додатоци

SUTI 50pcs/многу Чист Бакар Злато-боја Популарни Геометриски Капка Вода Шема Обетки Приврзоци DIY рачно изработени Накит Додатоци

DEN 89.00
DEN 124.32
-28 %

Износ
Во продавницата.


SUTI 50pcs/многу Чист Бакар позлатени Популарни Геометриски Капка Вода Шема Обетки Приврзоци DIY рачно изработени Накит Додатоци
Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика , ние нудиме најдобар квалитет и цена на накит, и да уживаат во шопинг во мојата продавница ,добар ден
Ние ќе им понуди повеќе дизајни во иднина,ве молиме да обрнете внимание за да нашата продавница!Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Висина:
3cm
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Геометриски Додатоци
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
JPJ03
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Должина:
3cm
квалитет:
Висок квалитет
Големина:
Mixed
Одговара:
Рачно изработени DIY Накит Одлуки И Наоѓање
боја:
Злато
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо

Слични предлози