.

.

Сребрена/Gold/Бронза/Црна Двојно Ткаени Синџир Со Snap Вртливата Куки Метал Чанта Синџир Рамо Кеси Чанти Се Справува Со Додатоци

Сребрена/Gold/Бронза/Црна Двојно Ткаени Синџир Со Snap Вртливата Куки Метал Чанта Синџир Рамо Кеси Чанти Се Справува Со Додатоци

DEN 2907.00
DEN 3420.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна. По поставување на нарачки, ве молиме, напишете боја во порака, или консалтинг продавачот минимум за Снабдување Наоди & Додатоци за накит одлуки DIY 1. pendant база, pendant ќорци, pendant рамки, pendant послужавник, pendant bails, pendant конектори, pendant наоди 2. earring база, earring ќорци, earring рамки, earring послужавник, earring пост, earring жица, earring кука, earring затка, earring грб, earring клипови, earring наоди 3. прилагодливи прстен база, прилагодливи прстен ќорци, прилагодлив прстен рамки, прилагодлив прстен фах, прилагодлив прстен наоди. 4. хривнија база, нараквица ќорци, нараквица рамки, нараквица послужавник, нараквица наоди 5. Манжетната линк база, манжетната линк ќорци, манжетната линк рамки, манжетната линк послужавник, манжетната линк наоди 6. brooch pin база, brooch pin ќорци, brooch pin рамки, brooch pin послужавник, brooch безбедност pin, brooch грб, brooch наоди 7. јака pin база, јака pin ќорци, јака pin рамки, јака pin послужавник, јака безбедност pin, јака pin грб, јака pin наодите 8. глава игли, топката главата иглички, скок прстени, сплит клучните прстени, вртливата копче затворач, накит затворач, hummer затворач, кабелот clasps, кабелот завршува, кабелот затворач, кабелот капи, мушка капи, изолација, цевки конектори 9, синџири, синџири и синџири, синџири ѓердани, намалување на синџир, кабел синџири, топката синџири, extender синџири 10, мозок, Вистинска кожа мозок, СТП кожа мозок, Кинески Свила Мозок, Жици, Бакарни Жици, Стрингови, Лента 11, Накит Алатки, Клешти, Владетели 12, Пакување Кеси, Подарок Кеси, Сомот Кеси, Organza Кеси, Пошта, Organza Пошта, Патент Кеси Пошта Пакување : Внатрешното пакување : Пластични PVC кеса, затворени за да се спречи влага и оксидација. Надвор : Стандард пост кутија За Превозот : Бесплатен превозот со авион Пост Парцела или e Packet 15-35days. Некои земја повеќе денови. Помалку од $ 100 за да испратите DHL да се плати локација за подигнување на трошоците за превозот. Повеќе од 100 $ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL после испратите 3-7days. Со ЕМС по испрати околу 10-20days. Повратни информации : Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт сол Најдобро да ви понуди најдобро решение

За производот

Големина:
40cm, 60cm, 80cm, 100cm, 120cm, 140cm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.75cm
Број На Модел На:
FD001
Објектот Висина:
0.13inch
Објектот Должина:
40cm
Производ Карактеристики:
Двојно Ткаени Синџир со Куките
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
200g
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0.75cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Бренд Име:
laanc
Синџир Стил:
Двојно Ткаени Синџир со Куките
синџир ширина:
7.5 mm
Жица Дебелина:
1.3 mm

Слични предлози