.

.

100PCS Златна Боја Шила Конус Studs DIY studs и шила studs и шила за облека, од кожа занает Панк Рок

100PCS Златна Боја Шила Конус Studs DIY studs и шила studs и шила за облека, од кожа занает Панк Рок

DEN 324.00
DEN 431.52
-25 %

Износ
Во продавницата.

Материјал : Цинк Легура Метали (Олово И Никел Слободни) Size - Висина : 9mm, База : 7mm Боја : Злато Завртка Тип : Филипс/ Дупчиња Облик : Тркалезна Конус Куршум Скок Бесплатен Превозот

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.31inch
Производ Карактеристики:
ретро
Број На Модел На:
CSP-9MM-100
Објектот Должина:
0.35inch
Објектот Дијаметар:
0.31inch
Објектот Висина:
0.35inch
Објектот Тежина:
1g
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
samonica
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози