.

.

10pcs/многу 80x35mm Злато Боја на Цвет Мотив Накит Додатоци Овална Врежан Парчиња Мотив за DIY Мода Накит Наоди K0737

10pcs/многу 80x35mm Злато Боја на Цвет Мотив Накит Додатоци Овална Врежан Парчиња Мотив за DIY Мода Накит Наоди K0737

DEN 331.00
DEN 389.76
-15 %

Износ
Во продавницата.

10pcs/многу 80x35mm Злато Позлатен Цвет Мотив Накит Додатоци Овална Врежан Парчиња Мотив за DIY Мода Накит Наоди K0737
1)Материјал : бакар
2) Големина : 35*80mm
3)Бои : Златен /родиум Боја
4)Пакување : 10pc/многу /opp вреќа
5)Тежина : Околу 50g/многу
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да ви понудиме капка превозот услуга. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;
Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;
Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
8) Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Големина:
35*80mm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
pendant cabochon база
Број На Модел На:
K0737
Материјал:
Бакар
бои:
злато боја
Стил:
накит наоди
Дизајн:
лист
Тип:
diy накит
Количина:
10pcs/pc
Накит Наоди Тип:
Spacer
Карактеристики На Производот:
накит наоди
Стил:
изработка на накит
Функција:
DIY

Слични предлози